מדבקות ומגנטים

מחפשים דרך להישאר בתודעה של הלקוחות שלכם לאורך זמן ובמינימום מאמץ? מדבקות ומגנטים הם דרך מעולה וזולה לעשות זאת.

המוצרים שלנו:

מדבקות

עיצוב מדבקות צריך להיות תמציתי ופוגע והוא מוגבל לרוב לשטח קטן וממוקד. בין אם יש לכם עיצוב מוכן משלכם או שתרצו שנגבש ביחד עיצוב מדויק ומרשים למדבקה שלכם בדפוס מהיר אנו מציעים לכם מגוון של אפשרויות הדפסה על מגוון של סוגי מדבקות.

מדבקות נייר, ויניל, עגולות ומרובעות, חיתוך צורני דפי מדבקות ועוד..

חשוב מאוד להתאים את סוג המדבקה לשימוש בה. נשמח לייעץ לכם מהו סוג המדבקה שיתאים למטרה שלכם ויתן לכם את המענה האפקטיבי ביותר.

 

מגנטים

מחפשים מוצר שיווקי מאוד ולא יקר? מגנט מעוצב יכול לתת מענה לכך

כמעט בכל בית או משרד תמצאו על המקרר מגנטים זוהי דרך מצוינת להישאר בתודעה של הלקוחות שלכם ולזכור אתכם בפעם הבאה שיתעורר אצלם רצון או צורך למוצר שלכם.

עיצוב מגנטים  צריך להיות מקורי ומעניין כזה שיתפוס את העין וייתן ערך מוסף שיגרום ללקוח להכניס אותו הביתה ולהשתמש בו לאורך זמן. מחלקת העיצוב שלנו בדפוס מהיר עומדת לרשותכם, בין אם יש לכם רעיון שתרצו לפתח או שתרצו להתייעץ לגבי כיוון מסוים נשמח לשמוע מכם מה מניע את העסק שלכם ולעזור לכם לגבש עיצוב ייחודי ואפקטיבי לעסק שלכם.

תוכלו להזמין מגנטים בכל גודל שתרצו עם פינות מעוגלות או ללא, מגנטים עם פנקסי ספירלה ומגנטים ללוחות שנה. בדפוס מהיר תקבלו מגנטים באיכות מעולה ובמחירים אטרקטיביים לצד שירות יעיל, אמין ומהיר.

 

פשוט ומהיר להדפיס עם דפוס מהיר 

שלחו בקשה להצעת מחיר
הוראות לשליחת קבצים
שלחו קובץ
לדפוס
דברו איתנו
04-852-2344

רחוב הרצליה 20, חיפה 

כל הזכויות על התמונות והתכנים שמורות לדפוס מהיר, האתר נבנה ומנוהל על עלמה שיווק

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה או התייעצות
התקשרו: 04-8522344